معرفی شرکت های گروه معرفی گروه ایران سیستم

شرکت ایران سیستم با هدف تولید کامپیوتر، طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مکانیزاسیون و مخابرات در سال ۱۳۶۴ تاسیس و به شماره ۵۷۸۰۲ به ثبت رسید. نوآوری، مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس ار فروشِ مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و شرکت برقرارساخته و این نکات وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران در نظر مشتریان می باشد. بخش تحقیقات با فعالیت مستمرخود توانست پروژه هایی را که تاکنون در کشور غیرممکن و یا مشکل به نظر می رسیدند به عرصه ظهور برساند. برآوردن نیاز و انتظارات در حال تغییر مشتریان از جمله درک نیاز آنی و برآوردن نیاز آتی آنان و تلاش برای فرا رفتن از انتظارات مشتریان،همچنین کوشش برای بهبود مستمر، ارتقاء کیفیت و عمل به الزامات قانونی، سبب شد که شرکت گواهی بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۲ را اخذ نماید. ممارست فراوان و گردآوری متخصصین برجسته در یک مجموعه صمیمی، شرکت را قادر ساخته است تا با بیش از ۲۶۰ نفر پرسنل همواره در زمره ده شرکت بزرگ کشور در صنعت ICT قرارگیرد.شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم

با عنایت به اینکه در جهان امروز فن آوری اطلاعات به عنوان مهمترین دست آورد بشر تلقی گردیده بخش نرم افزاز شرکت ایران سیستم در سال ۱۳۸۰ به شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم تغییر نام یافت . از محصولات این شرکت می توان سیستم های شهرسازی ، نوسازی ، اصناف ، درآمد ، املاک ، بایگانی الکترونیکی، سیستم یکپارچه منابع انسانی بانک کشاورزی و ... را نام برد.


شرکت صنایع الکترونیک ایران سیستم

شرکت صنایع الکترونیک ایران سیستم با هدف تولید و مونتاژ تجهیزات الكترونیكی و مخابراتی از اواخر دهه ۱۳۶۰ تاسیس گردیده و در حال حاضر یكی از شركتهای پیشرو در صنعت الكترونیك و مخابرات می باشد . نوآوری، مشتری مداری، كیفیت، سرعت و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش متناسب عواملی هستند كه پیوند مستحكمی بین مشتریان و شركت برقرار ساخته است.


About Iran Syetem Electronic Industry : Iran System ( ISEI ) Company has been incorporated with the objective of production and assembling of electronic and telecommunication equipments in the year ۱۹۸۵ and at present is one of the pioneer companies in telecommunication and electronic industry. Innovation, customer orientation, quality, speed as well as providing appropriate after sale services are the factors which make a firm connection between customers and the company.

شرکت تحقیقات رادیویی ایران سیستم

مهندسان این شرکت با بر خورداری از دانش و تجربه کافی و با استفاده از نرم افزارهای ماکروویو نظیر Advance Design System , Microwave Office , HFSS Sonnet , Serenade و تجهیزات تست و اندازه گیری نظیر Network Analyzer Generator, Power Meter, Spectrum Analyzer, Microwave Signal و ... امکان تهیه قطعات ماکروویو از شرکت های معتبر دنیا در کمترین زمان ، آمادگی خود را برای طراحی و ساخت ، همچنین تست و بهینه سازی انواع ماژول های ماکروویو در کوتاهترین زمان برای صنایع مخابراتی ، صدا و سیما ، صنایع نظامی و شرکت های و تحقیقاتی اعلام می دارد.(غیرفعال است)

شرکت اطلاعات جغرافیایی ایران سیستم

این شرکت از سال ۱۳۸۱ با هدف ترویج فن آوریهای نوین سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی GIS در مجموعه ایران سیستم شکل گرفت. اجرای پروژه های GIS/RS در زمینه های مختلف مانند تحلیل شبکه های مخابرات،آب،برق،گاز،نفت و E-GIS شهری، GIS بلایای طبیعی، GIS های سفارش مشتری و غیره از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.(غیرفعال است)


شرکت ارتباطی کامکار سیستم

با توجه به روند روبه گسترش ارتباطات در سال ۱۳۷۴ بخش مخابرات شركت ایران سیستم با هدف عرضه تجهیزات مخابرات و نیرو، به شركت ارتباطی كامكار سیستم تبدیل و به ثبت رسید. كادر فنی این شركت از ۹۲ نفر متخصص طراز اول كشور تشكیل شده است و هم اكنون طی ۸ سال فعالیت یكی از شركتهای شناخته شده و توانمند در صنایع مخابرات كشور می باشد.


شرکت تجارت الکترونیک صباویژن

صبا ویژن باسابقه‌ترین شرکت فعال در حوزه تبلیغات اینترنتی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نمود. اولین مشتری تبلیغاتی صبا ویژن دفتر مهاجرتی ابروانی با بودجه 40 هزار تومان بود. در طی این مهروموم‌ها صبا ویژن تلاش نمود تا با آشنا کردن مدیران تبلیغات شرکت‌ها و سازمان‌ها با تبلیغات اینترنتی و مزایای آن سهمی را در افزایش بودجه شرکت‌ها در این حوزه و تغییر نوع نگرش آن‌ها ایفا نماید. در طی این سال‌ها صبا ویژن با ارائه خدمات متنوع و گسترده خود همگام با مشتری مداری توانست مشتریانی مناسب را به خود جلب نماید (لیست مشتریان). از سوی دیگر وجه تمایز صبا ویژن با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه مالکیت بر سایت‌های بزرگی ازجمله آپارات، کلوب، میهن بلاگ و... است و این موضوع سبب شد تا با داشتن درک متقابل از انتظارات سایر مدیران سایت‌ها بتواند همکاری مناسبی برای جذب تبلیغات با بیش از 100 سایت بزرگ ایران انجام دهد (لیست همکاران). چشم‌انداز صبا ویژن ارائه خدمات کامل تبلیغات در حوزه دیجیتال به‌عنوان یک آژانس با ارائه خدمات کامل است.

گواهی های اخذ شده شرکت ایران سیستم

تماس با ما


بزرگراه مدرس شمال
ابتدای وحید دستگردی پلاک 217

021-22275513-15
021-22275504
info@itshahr.com

logo


© Copyright 2014 itshahr.com

جستجو