درباره ما بخش شهرداری ها

مقدمه

استقبال شهرداری های کشور از سیستم های مکانیزه یکپارچه و خدمات مشاوره ای به ویژه در حوزه بهبود واصلاح روشهای عملیاتی (BPR) موجب گردید، شرکت ایران سیستم پروژه شهرداری ها را از بخش های شهرسازی / نوسازی / اصناف توسعه داده و فعالیت خود را در بر روی سیستم های یکپارچه و جامع (شهرسازی، نوسازی، اصناف، جامع درآمد، املاک و مستغلات، آرشیو الکترونیکی، واسط GIS، مهندسین ناظر ، ماده صد) متمرکز نماید. مطالعه، شناخت، بررسی و اصلاح نظام اداری و عملیاتی شهرداری ها از سال ۱۳۶۹ با تهیه و طراحی سیستم شهرسازی برای شهرداری تهران در محیط سیستم عامل Unix آغاز شد و از اواخر سال ۱۳۷۰ سیستم های یکپارچه شهرسازی که یکی ازبزرگترین و پیشرفته ترین مجموعه های نرم افزاری طراحی شده در خاورمیانه می باشد، بر اساس برنامه از پیش تعیین شده پس از برگزاری دو دوره آموزش برای بیش از یکهزار و پانصد و هفتاد نفر از کاربران، در مناطق بیستگانه شهرداری تهران اجرا و پیاده سازی شد. از سال ۱۳۷۶ برای تحول و توسعه (Develop) کمی و کیفی این سیستم ها سرمایه گذاریهای تکمیلی انجام شد و سیستم های جامع نوسازی و اصناف (کسب و پیشه) به صورت یکپارچه به مجموعه سیستم های شهرسازی افزوده شد و تهیه آخرین و جـدیـدتـریـن نسخه این سیسـتم های یکپارچه با امكانات و قابلیت‏های ارتباطی با یک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) بسیار پیشرفته در محیط Windows در دستور کار قرار گرفت که در اوایل سال ۱۳۸۰ این ویرایش تازه به بهره برداری رسید. در طول این مدت، سرمایه های گرانبهایی در امر اصلاح نظام اداری و عملیاتی شهرداری های کشور فرا چنگ آمده است و از این رهگذر ضمن بهره گیری از کارشناسان و پژوهشگران رشته های گوناگون ذیربط و هدایت دانش و تخصص آنها به حوزه نیاز شهرداری ها، اصلی ترین سیستم های اطلاعاتی و عملیاتی شهرداری ها در قالب نرم افزارهایی به هم پیوسته تهیه گردیده است

تاریخچه شرکت

شرکت ایران سیستم با هدف تولید کامپیوتر، طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مکانیزاسیون و مخابرات در سال ۱۳۶۴ تاسیس و به شماره ۵۷۸۰۲ به ثبت رسید. نوآوری، مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس ار فروشِ مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و شرکت برقرارساخته و این نکات وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران در نظر مشتریان می باشد. بخش تحقیقات با فعالیت مستمرخود توانست پروژه هایی را که تاکنون در کشور غیرممکن و یا مشکل به نظر می رسیدند به عرصه ظهور برساند. برآوردن نیاز و انتظارات در حال تغییر مشتریان از جمله درک نیاز آنی و برآوردن نیاز آتی آنان و تلاش برای فرا رفتن از انتظارات مشتریان، همچنین کوشش برای بهبود مستمر، ارتقاء کیفیت و عمل به الزامات قانونی، سبب شد که شرکت گواهی بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۲ را اخذ نماید. ممارست فراوان و گردآوری متخصصین برجسته در یک مجموعه صمیمی، شرکت را قادر ساخته است تا با بیش از ۲۶۰ نفر پرسنل همواره در زمره ده شرکت بزرگ کشور در صنعت ICT قرارگیرد.

سیاست های کلی بخش شهرداری های شرکت

- طراحی سیستم ها بر اساس اصول مهندسی سیستم و مدل بهینه سازی شده گردش کارها در سازمان شهرداری ( مهندسی دوباره فرآیند کاری / BPR )

- استفاده از متدولوژی و CASE مناسب برای طراحی و توسعه سیستم

- به کارگیری بانک اطلاعاتی قوی به عنوان پایگاه داده سیستم ها

- پیکربندی استاندارد نرم افزاری با استفاده از نرم افزارهای قوی و پیشرفته در زمینه های تخصصی نظیر سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) ، سیستم های پیوند دهنده، سیستم های امنیتی و خدمات رسان مانند سیستم کروکی نگار، سیستم تهیه کننده گزارشها (RG) و سیستم مدیریت پیام کوتاه (SMS/MS)

- توجه به سیاست های امنیتی در توسعه و بهره برداری از سیستمها

- ارائه خدمات پشتیبانی همه جانبه ( آموزشی ، فنی ، اداری و عملیاتی )

- بهره گیری از خلاقیت و نوآوری کارشناسان شرکت و نظرات و پیشنهادات سازنده کاربران سیستم در شهرداری ها برای توسعه مستمر سیستم ها

تماس با ما


بزرگراه مدرس شمال
ابتدای وحید دستگردی پلاک 217

021-22275513-15
021-22275504
info@itshahr.com

logo


© Copyright 2014 itshahr.com

جستجو